Vše o nákupu

car

Využijte všech výhod, které se Vám po vstupu do EU naskytly.

  • Výhody koupě vozu od nás:
  • Plná záruka výrobce
  • Bohatší standardní výbava
  • Obrovské úspory z ceníkových cen
  • Možnost individuální konfigurace vozu
  • Doprava vozu až před Váš dům

Proč koupit vůz?

Firmu tvoří lidé, kteří prošli mnoha dealerstvými. Většina z nás jsou odborníci, kterých se můžete zepat na cokoli. Poradíme se všemi dotazy v oblasti nákupu vozu, výbavy, motorizaci. Po koupi vozu u nás Vám rádi poradíme a zajistíme další věci jako chiptuning, nákup zimních kol a jiných doplňků pro Váš vůz. Pomůžeme Vám prodat i Váš stávající vůz, máme mnoho kontaktů na autobazary a Váš vůz budeme inzerovat na našich partnerských servrech jako sauto.cz a cars.cz.

Příjemný tým odborníků samozřejmě nestačí k tomu, abyste u nás zakoupili Váš vůz. Hlavní výhodou jsou ceny našich vozů. Naši prodejci po dobu, kdy pracovali pro jiné dealerství získali cenné kontakty na importéry a prodejce v jiných zemích. Tyto cenné kontakty jsme se rozhodli zůročit a založili proto firmu. Po vstupu ČR do EU bylo jednou z deklerací podepsán volný pohyb zboží, služeb a kapitálu v rámci celé EU. Toto je také základ pro dodávání vozů z EU do České Republiky. Další naší výhodou je dodací lhůta. Evropské sklady jsou daleko rozsáhlejší, a proto naše dodací lhůta je zkrácena i o několik měsíců.

Ale proč je cena tak výhodná?

1) Naše znalost většiny trhů EU nám umožní vybrat trh, na kterém se Vaše vozidlo prodává za nejmenší cenu. Jako příklad můžeme uvést koupi vozu Škoda Octavia RS. Na tyto vozidla je nejlepší dánský trh. V Dánsku platí u nových vozů mimo klasické DPH tzv. daň z luxusu ( kůže, klimatizace, navigace…), která činí spolu s DPH dohromady 30%. (u nás je daň pouze 19% – klasická DPH). Ale konečná prodejní částka pro vozidlo Octavia RS na českém a dánském trhu musí být podobná ( podle stanov Škoda Auto a.s. ). Proto když dovezeme Octavii RS z Dánska bez DPH a uplatníme DPH české, konečná částka se liší o daň z luxusu. Úspora pro konečného zákazníka je potom 11%.

2) Český trh je již od 90. let „dojnou krávou“ pro všechny výrobce automobilů. Marže našich dealerů je zhruba 7% – 12% (podle autombilky), ale v Evropě je standard 25% – 35%. Proto, jsme se dohodli s našimi dodavateli v Německu, Španělsku, Rakousku…, aby nám prodali jejich vozy s nižší marží, ale zákazníkům, kterým by vozidlo nikdy neprodali. Takže na prodeji takového auta vydělá jak dealer v EU, konečný zákazník, tak samozřejmě my. Navíc od dealerů mimo ČR odebíráme mnoho aut, proto jsou nám schopni nabídnout i další množstevní slevy. Tyto množstevní slevy pak promítneme Vám do ceny vozu.

3) Navíc většina vozidel prodávaných na západním trh je již daleko lépe vybavena ve standardu. Němci nebo Francouzi neznají příplatek za metalízu, vyhřívané sedačky či ESP u střední třídy automobilů. Proto většina vozů, které Vám nabídneme obsahuje již daleko lepší standardní výbavu. Jako příklad uvedeme Hyudnai Santa Fe 2.2CRDi Dynamic, který se na německém trhu prodává již s vyhřívanými sedačkami, tónovanými skly, metalízou, tempomatem. V Česku za všechny tyto dpolňky musíte připaltit desítky tisíc korun.

Proces nákupu vozu

1) Pokud hledáte ten správný vůz do Váší rodiny a nevíte si rady, kontaktujte našeho prodejce, který Vám doporučí vůz na míru. Poradíme Vám ve značce, bezpečnosti modelu, cenna/výbava a jiné… Pokud již máte vůz vybrán, přeci jenom si nechte od nás poradit. Vůz není jenom vzhled nebo cena, ale mnoho faktorů, které poznáte později.

2) Prodejce Vám zašle cenu, výbavu, dostupnost vozu ( většina vozů 2 týdny – 2 měsíce)

3) Po Vašem konečném rozhodnutí Vám vystavíme objednávku na vůz a sepíšeme kupní smlouvu. Jako záruku, že si vozidlo odeberete, požadujeme zálohu ve výši 5% z ceny vozu. Při koupi vozu hotově nám pošlete kopii občaského průkazu a řidičského průkazu. Pokud bude auto vystaveno na firmu, pak navíc kopii živnostenského oprávnění.

4) Vozidlo následně objednáme u našich dealerů a o průběhu dodání Vás neprodleně kontaktujeme. Vozidla zásadně vozíme na nákladních kamiónech a odtahových službách. Proto nemusíte mít strach, že Vám vozidlo dodáme s několika set kilometry, jak to dělají jiní nekorektní „importéři“.

5) Vůz dovezeme vždy s tzv. COC listem (průvodní list vozidla). Tento list použijeme na vystavení českého TP a provedeme STK a emise (zdarma). Vůz tedy upravíme, aby splňoval všechny podmínky na přihlášení na české silnice podle zákona.

5 a) Jako bonus zákazníkům Vůz přivezeme ( opět na odtahovém autě ), až před Váš dům. U Vás podepíšeme všechny předávací protokoly, smlouvy a Vy doplatíte zbytek z částky vozu v korunách, připadně po dohodě v Eurech.

5 b) Provedení společné fotografie do našeho alba :

6) Jako konečný zákazník si vozidlo přihlásíte na značky a spokojeně si budete úžívat Vašeho nového vozidla.

Majitel takto zakoupeného vozidla je vždy uváděn jako první majitel automobilu. Tento fakt je uveden v technickém průkazu.

Automobil lze přestavit na verzi N1. Tyto přestavby provádíme v Teplicích a zaberou časově týdenní posun. Cena této přestavby je 30 000,- Kč s DPH.

Servis a záruka

Na veškeré nové automobily distribuované prostřednictvím společnosti na konečného zákazníka se vztahují plné garance výrobce automobilu platné v celé Evropě , tedy i v České republice. Na veškeré nové automobily se vztahuje tzv. Euro garance. Dle znění této garance výrobce musí jakýkoliv „licencovaný“ dealer příslušné značky v Evropě,a tedy i v České republice jakékoliv závady na Vašem automobilu bezplatně odstranit. Dealer v České republice si samovolně nemůže vybírat komu opravu provede a komu ne. Je vázán garancí výrobce. Odmítnutí zákazníka plnit garanci je v rozporu se zněním garance výrobce a dealer v České republice by se dostal do velice nepříjemné situace pokud by o této skutečnosti byl výrobce informován.