Leasing a Úvěr

lease

Mnoho společností poskytuje financování automobilů podle Vašich požadavků a přání. Vy sami si vyberete společnost, u které budete chtít Váš vůz financovat a my zajistíme potřebné dokumenty. V oblasti leasingů a úvěrů spolupracujeme s mnoha zavedenými společnostmi, jakými jsou:

GE Money Bank, Česká spořitelna, ČSOB leasing a. s., CCB finance, Alianz, Raiffeisen leasing, CETELEM.

Nechte si od nás poslat konkrétní kalkulaci na Vámi vybraný vůz. Nevíte jestli úvěr nebo leasing? Nevíte, kterou společnost při financování zvolit? Nechte si poradit od našeho finančního rádce. Rád Vám poradí, jak dosáhnout nejvýhodnějších splátek.

Úvěr

Vůz patří Vám, a proto můžete nakládat s vozem dle Vašich představ. Pružnost splácení úvěru je daleko lepší než u leasingu. Po dohodě s leasingovou společností se splátkový kalendář může upravit, dlužná částka se může splatit dříve a vůz můžete prodat. Navíc u vyšší akontace je úvěr výhodnější než leasing. Havarijní i povinné ručení je již zahrnuto v ceně splátky. Ve verzi N1 navíc finanční úřad vrátí DPH hned po koupi vozu. Možnost 0% akontace a doby splácení na 6 – 84 měsíců!

Leasing

Nejčastější forma financování auta. Leasing je vhodný pro fyzické osoby. Je výhodnější pro nižší akontace a delší doby splácení. Leasing je mnohem dostupnější než úvěr. Podmínky pro získání leasingu splňuje každý, kdo má trvalý příjem. Minimum potřebných dokladů. Akontace již od 0%! Navíc havarijní a povinné pojištění zdarma!

Hotově

Dnes již velmi málo častá varianta zaplacení vozu, ale stále nejlevnější.